Agencja badań statystycznych II

Oferujemy profesjonalne usługi dla potrzeb biznesu. W naszej ofercie badania rynku, badania opini, badania statystyczne, bazy danych lekarzy i aptek, oraz usługi marketingowe takie jak mailing, kolportaż oraz dystrybucja ulotek, i wiele innych. Zapraszamy do współpracy !!!

Szczegółowa Oferta
Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 03

Badania opinii

bazy lekarzy

Badania opinii przeprowadzane przez naszą agencję badawczą, to przede wszystkim pełen profesjonalizm oraz gwarancja poprawności uzyskiwanych wyników badania.

Więcej

Badania statystyczne

kolportaż ulotek reklamowych

Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania statystyczne, dzięki którym można uzyskać informacje na temat zagadnień związanych ze zjawiskami masowymi

Więcej

Agencja badań statystycznych II

agencja badań statystycznych::badania satysfakcji pracowników, bazy lekarzy

Badania satysfakcji pracowników

Agencja Badań Statystycznych II, to także profesjonalne i systematyczne badania satysfakcji pracowników, które przecież na chwilę obecną stanowią jeden z ważniejszych czynników wpływających na możliwości poprawy wielu elementów związanych z wydajnością oraz jakością pracy. Generalnie rzecz biorąc chodzi tutaj o to, iż poprzez określenie poziomu satysfakcji pracowników, możemy zapewnić sobie wiedzę na temat ich zadowolenia z wykonywanej pracy, oraz tych aspektów pracy, które należy poprawić, aby wpłynąć na zwiększenie ich poziomu zadowolenia, co oczywiście znajdzie swoje przełożenie na wszystkie najważniejsze aspekty związane z jakością oraz wydajnością pracy.

Przede wszystkim musimy tutaj pamiętać, iż w tym szczególnym przypadku, najbardziej istotne jest to, aby przeprowadzając badania satysfakcji pracowników, na przykład placówek medycznych oraz szpitali, starannie gromadzić uzyskiwane informacje, w celach statystycznych. W ABS II, zajmujemy się więc także tworzeniem baz danych zawierających także wyniki badań satysfakcji pracowników, poza odpowiednimi, standardowymi polami, takimi jak dane teleadresowe, rejon działania, czy też specjalizację zawodową, na przykład w przypadku bazy lekarzy. Jest to bardzo dobry i wyraźny przykład, bowiem można tutaj przecież powiedzieć, iż dobrze przygotowana baza lekarzy zawierająca odpowiednio usystematyzowane informacje na temat rynku medycznego, powinna zabezpieczyć nam możliwość jej uzupełniania o informacje pozyskiwane w ramach badania satysfakcji pracowników rynku medycznego.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty badania satysfakcji pracowników, dzięki której to usłudze przekonacie się Państwo, jak niewiele wystarczy zmienić w swoich firmach, aby osiągnąć większy poziom wydajności oraz jakości pracy, a co za tym idzie, stanowczo usprawnić swoją działalność.