Agencja badań statystycznych II

Oferujemy profesjonalne usługi dla potrzeb biznesu. W naszej ofercie badania rynku, badania opini, badania statystyczne, bazy danych lekarzy i aptek, oraz usługi marketingowe takie jak mailing, kolportaż oraz dystrybucja ulotek, i wiele innych. Zapraszamy do współpracy !!!

Szczegółowa Oferta
Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 03

Bazy lekarzy

bazy lekarzy

W stałej ofercie ABS II, znajdują się także profesjonalne, stale aktualizowane a przede wszystkim zawierające sprawdzone, starannie potwierdzone informacje, bazy lekarzy.

Więcej

Rejestry lekarzy oraz aptek

rejestry lekarzy oraz aptek

Profesjonalne gotowe rejestry lekarzy oraz aptek, zawierają wyselekcjonowane informacje na temat poszczególnych lekarzy i aptek

Więcej

Agencja badań statystycznych II

agencja badań statystycznych::bazy aptek, bazy lekarzy, spis aptek

Bazy aptek

W naszej ofercie medycznych baz danych znajdziecie państwo także profesjonalne bazy aptek oraz lekarzy, posegregowane według różnorodnych kryteriów. Dzięki takiej segregacji, zamiast kupować całą bazę danych, w sytuacji, kiedy potrzebujemy tylko i wyłącznie jej niewielkiego fragmentu, możemy kupić odpowiedni spis lekarzy danej specjalizacji zawodowej, i wykorzystać cała jego zawartość do swoich działań marketingowych. Dzięki temu tez, możecie Państwo poczynić całkiem spore oszczędności na zakupie bazy danych, a i tak wykorzystacie wszystkie te informacje które były wam niezbędne do działania. Takie działania, jak i wiele innych jest możliwe dzięki naszemu oprogramowaniu na zamówienie, które znajduje się w naszej ofercie.

Generalnie rzecz więc ujmując musimy tutaj powiedzieć, iż w tym szczególnym przypadku, kupując nasz spis aptek bądź też lekarzy, przedsiębiorstwa farmaceutyczne, wybierają z góry zakres aptek i lekarzy który ich interesuje, na przykład pod względem regionu działania, czy też wielkości miast w których działają, lub w przypadku baz danych lekarzy pod kątem specjalizacji zawodowej. Takie podejście do sprawy sprawia, że zakup bazy danych jest o wiele mniej kosztowny, bowiem nie trzeba pozyskiwać całej bazy danych, w przypadku, kiedy potrzebujemy tylko informacji na temat wąskiej grupy lekarzy specjalistów w danych przypadku. Zarządzanie taką bazą jest możliwe dzięki aplikacjom CRM.

Wobec powyższego, możemy tutaj powiedzieć, iż dystrybuowane przez nas bazy lekarzy, oraz wszelkiego rodzaju spisy i rejestry aptek, to bardzo dobre narzędzia do prowadzenia promocji na rynku farmaceutycznym, przez co też zapraszamy do naszego sklepu bazodanowego wszystkie przedsiębiorstwa farmaceutyczne, jak również producentów wyposażenia medycznego, dzięki czemu, będą one mogły jeszcze lepiej prowadzić swoją działalność.