Agencja badań statystycznych II

Oferujemy profesjonalne usługi dla potrzeb biznesu. W naszej ofercie badania rynku, badania opini, badania statystyczne, bazy danych lekarzy i aptek, oraz usługi marketingowe takie jak mailing, kolportaż oraz dystrybucja ulotek, i wiele innych. Zapraszamy do współpracy !!!

Szczegółowa Oferta
Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 03

Badania opinii

bazy lekarzy

Badania opinii przeprowadzane przez naszą agencję badawczą, to przede wszystkim pełen profesjonalizm oraz gwarancja poprawności uzyskiwanych wyników badania.

Więcej

Badania statystyczne

kolportaż ulotek reklamowych

Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania statystyczne, dzięki którym można uzyskać informacje na temat zagadnień związanych ze zjawiskami masowymi

Więcej

Agencja badań statystycznych II

agencja badań statystycznych::badania opinii, badania marketingowe, badania rynku

Szczegółowa oferta

Dokładny wykaz wszystkich usług świadczonych przez ABS II, wykazany jest w stosownym menu, nie mniej jednak pragniemy tutaj przedstawić nasze usługi pogrupowane w pewne kategorie tematyczne, aby każdemu klientowi, łatwiej było się rozeznać w naszych usługach.

Jak więc widać oferujemy tutaj bardzo szeroki wachlarz usług, skierowanych głównie do przemysłu medycznego, oraz farmaceutycznego, bowiem to właśnie w tym właśnie kierunku nasza Agencja Badawcze od lat się specjalizuje. Działamy zgodnie z wszystkimi najnowocześniejszymi trendami na rynku, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć naukowych, a co za tym idzie, efekty naszej pracy, przechodzą zawsze najśmielsze oczekiwania naszych klientów.

Jednym słowem zapewniamy tutaj profesjonalne działania badawcze, marketingowe, statystyczne, jak również dostarczamy profesjonalnie przygotowane bazy medyczne, zawierające dane teleadresowe, lekarzy oraz aptek, co dla przedsiębiorstw działających właśnie na rynku medycznym, jest rozwiązaniem wręcz niesłychanie korzystnym.