Agencja badań statystycznych II

Oferujemy profesjonalne usługi dla potrzeb biznesu. W naszej ofercie badania rynku, badania opini, badania statystyczne, bazy danych lekarzy i aptek, oraz usługi marketingowe takie jak mailing, kolportaż oraz dystrybucja ulotek, i wiele innych. Zapraszamy do współpracy !!!

Szczegółowa Oferta
Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 03

Bazy lekarzy

bazy lekarzy

W stałej ofercie ABS II, znajdują się także profesjonalne, stale aktualizowane a przede wszystkim zawierające sprawdzone, starannie potwierdzone informacje, bazy lekarzy.

Więcej

Rejestry lekarzy oraz aptek

rejestry lekarzy oraz aptek

Profesjonalne gotowe rejestry lekarzy oraz aptek, zawierają wyselekcjonowane informacje na temat poszczególnych lekarzy i aptek

Więcej

Agencja badań statystycznych II

agencja badań statystycznych::rejestr lekarzy, rejestr aptek, bazy lekarzy

Rejestr lekarzy oraz aptek

Profesjonalne rejestry aptek oraz lekarzy, to jeden z podstawowych elementów naszej oferty baz danych. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim gotowe rejestry, zawierające wyselekcjonowane informacje na temat poszczególnych lekarzy według miejsc zamieszkania, terenu działania, oraz specjalizacji zawodowej. Na przykład można u nas zamówić rejestr lekarzy pediatrów, dzięki czemu, nie musicie państwo przegrzebywać się przez całą bazę danych lekarzy, w przypadku, kiedy potrzebujecie tylko i wyłącznie danych lekarzy pediatrów. Dodatkowo przyjmujemy zlecenia na ścićle wyspecjalizowane tworzenie baz danych.

Tak samo skonstruowany jest każdy rejestr aptek, aczkolwiek w tym szczególnym przypadku, mamy do czynienia przede wszystkim z podziałem na województwa na których terenie działają poszczególne apteki. Trzeba tutaj także pamiętać iż w tym szczególnym przypadku, mamy do czynienia z dość luźnym podziałem, bowiem niektóre miasta leżące na granicy województw, należą do dwóch rejestrów aptek. Możemy także dokonać podziału na rejestry aptek działających w miastach o określonej liczbie populacji. Jednym słowem, możliwy jest tutaj praktycznie każdy podział bazy aptek.

Oczywiście najwięcej możliwości mamy w sytuacji, kiedy dzielimy bazy lekarzy i wyodrębniamy z nich mniejsze bazy, rejestry lekarzy, które obejmują tutaj wąskie grupy specjalizacji zawodowych, oraz wszystkie inne parametry według których można podzielić bazy danych. To wszystko jest możliwe dzięki naszym aplikacjom dedykowanym

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty baz danych lekarzy, oraz specjalistycznych rejestrów lekarzy oraz aptek, których zastosowanie może się okazać bardzo dobrym rozwiązaniem w wielu przypadkach.