Agencja badań statystycznych II

Oferujemy profesjonalne usługi dla potrzeb biznesu. W naszej ofercie badania rynku, badania opini, badania statystyczne, bazy danych lekarzy i aptek, oraz usługi marketingowe takie jak mailing, kolportaż oraz dystrybucja ulotek, i wiele innych. Zapraszamy do współpracy !!!

Szczegółowa Oferta
Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 03

Badania opinii

bazy lekarzy

Badania opinii przeprowadzane przez naszą agencję badawczą, to przede wszystkim pełen profesjonalizm oraz gwarancja poprawności uzyskiwanych wyników badania.

Więcej

Badania statystyczne

kolportaż ulotek reklamowych

Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania statystyczne, dzięki którym można uzyskać informacje na temat zagadnień związanych ze zjawiskami masowymi

Więcej

Agencja badań statystycznych II

agencja badań statystycznych::badania opinii, obliczenia statystyczne, analiza danych

Software CATI

Korzystając z bogatego doświadczenia badawczego stworzyliśmy własny system badawczy, z powodzeniem stosowany w firmie. Umożliwia on zarządzanie badaniem telefonicznym, tworzenie kwestionariuszy ankiet i kontrolowanie przebiegu badania (w tym pracy poszczególnych ankieterów).

Ten wyjątkowy produkt udostępniamy teraz na naszym serwerze klientom. Jesteśmy przekonani, że jego prosta obsługa i wszelkie systemy zabezpieczeń okażą się dobrym wyjściem dla zainteresowanych wprowadzeniem badań do przedsiębiorstwa. Dotychczas firmy nieposiadające działów badawczych zlecały wykonywanie wszelkich analiz podmiotom zewnętrznym. Licencja oprogramowania dla CATI zmienia tę sytuację, wprowadzając proces realizacji badania do struktury zlecającej firmy. CATI System umożliwia stały wgląd w statystyki badania nawet w czasie jego realizacji, zaś wyniki prowadzonej akcji dostępne są niemal natychmiast po zakończeniu procesu pozyskiwania danych.

Software CATI dostępny jest na stronie internetowej w wersji demo. Dzięki zapoznaniu się z udostępnioną próbką produktu odkryć można liczne zalety oprogramowania CATI System oraz zapoznać się z ofertą i możliwościami, jakie ono daje. Wykonywanie badań przy pomocy oprogramowania do CATI wymaga komputera połączonego z Internetem i słuchawek. Praca z CATI System wymaga licencji, którą zakupić można na stronie internetowej. Zakup licencji umożliwia korzystanie z panelu administratorskiego, tworzenie kont ankieterskich oraz stały dostęp do statystyk badania, także w czasie jego trwania. Wyniki są dostępne niemal natychmiast po zakończeniu procesu ankietyzacji.

Jedną z najistotniejszych kwestii jest bezpieczeństwo danych – zdając sobie z tego sprawę zaopatrzyliśmy CATI System w funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowej zebranego materiału i samej ankiety na serwerze. Dzięki kopii, nawet w przypadku awarii sprzętu komputerowego, zebrane dane nie zostaną utracone.

Pracę z software CATI usprawniają liczne moduły eliminujące możliwe błędy. Etap tworzenia kwestionariusza ankiety zwykle przynosi wiele satysfakcji, jednak łatwo popełnić w jego trakcie pomyłki, skutkujące niejasnymi lub trudno interpretowalnymi wynikami badania. Zwykle największą ilość błędów popełnia się podczas tworzenia przejść między pytaniami, dlatego właśnie jeden z elementów zabezpieczających śledzi logikę ankiety.

Błędów na etapie realizacji pozwala uniknąć moduł analizy próby, pozwalający na automatyczne zatrzymanie badania, w przypadku osiągnięcia próby o zadanych parametrach. Możliwe jest także ograniczenie poszczególnych zmiennych. Dużym wsparciem z pewnością okaże się przyjazny i intuicyjny interfejs oprogramowania do CATI.