Agencja badań statystycznych II

Oferujemy profesjonalne usługi dla potrzeb biznesu. W naszej ofercie badania rynku, badania opini, badania statystyczne, bazy danych lekarzy i aptek, oraz usługi marketingowe takie jak mailing, kolportaż oraz dystrybucja ulotek, i wiele innych. Zapraszamy do współpracy !!!

Szczegółowa Oferta
Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 03

Bazy lekarzy

bazy lekarzy

W stałej ofercie ABS II, znajdują się także profesjonalne, stale aktualizowane a przede wszystkim zawierające sprawdzone, starannie potwierdzone informacje, bazy lekarzy.

Więcej

Rejestry lekarzy oraz aptek

rejestry lekarzy oraz aptek

Profesjonalne gotowe rejestry lekarzy oraz aptek, zawierają wyselekcjonowane informacje na temat poszczególnych lekarzy i aptek

Więcej

Agencja badań statystycznych II

agencja badań statystycznych::wykaz lekarzy, wykaz aptek, baza lekarzy

Specjalistyczne wykazy medyczne

Dodatkowym atutem naszej oferty baz lekarzy, jest prowadzenie wszelkiego rodzaju wykazów medycznych, które zawierają ściśle wyselekcjonowane wpisy z bazy danych lekarzy, wybrane według odpowiednich kryteriów. Tego rodzaju wykaz lekarzy zawiera niewiele rekordów, niemniej jednak lekarze znajdujący się w takim spisie, są bardzo starannie wybrani, na przykład w celu podjęcia z nimi współpracy w zakresie badań klinicznych nad nowymi lekarstwami, a trzeba przecież pamiętać iż współpraca lekarza specjalisty podczas badań, zwiększa szanse na poprawne przeprowadzenie badań i osiągnięcie lekarstwa które dostanie akceptacje ministerstwa zdrowia. Rozszerzeniem naszej oferty, które wspiera pracę z bazami danych są aplikacje medyczne

Oczywiście równie pożyteczny będzie tutaj także profesjonalny wykaz aptek który w przypadku przedsiębiorstw farmaceutycznych, jest jednym z bardziej niezbędnych wykazów w jakie koniecznie należy się zaopatrzyć. Jest to specjalistyczny wykaz, zawierający na przykład dane aptek chętnych do dystrybuowania nowych produktów, bowiem trzeba pamiętać, iż nie wszystkie apteki się na tego typu akcje zgadzają.

Generalnie rzecz ujmując, trzeba tutaj powiedzieć, iż prowadząc przedsiębiorstwo farmaceutyczne, konieczna nam będzie profesjonalna baza lekarzy oraz aptek, dzięki której możliwe będzie poprawne pozyskiwanie informacji na temat rynku medycznego, co może zostać dodatkowo usprawnione dzięki naszym aplikacjom dedykowanym.

Dlatego też, zapraszamy tego rodzaju przedsiębiorstwa do przejrzenia naszej szczegółowej oferty baz lekarzy i ewentualnego kontaktu w celu przygotowania jakiejkolwiek specjalnej bazy lekarzy na zamówienie.